Dzisiaj mamy: 23 marzec 2019 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

ABC Bezrobotnego

Pamiętaj. Podanie konta bankowego, na które możemy przelewać zasiłek sprawi, że szyciej otrzymasz należne Ci świadczenie.

 

W tej zakładce znajdziesz informacje związane ze statusem osoby bezrobotnej oraz wypłatą świadczeń. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania skorzystaj z możliwości zadania pytania za pomocą e-zapytania.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, iż zgodnie z ustawą z dnia 29. 08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przetwarza dane osobowe osób zarejestrowanych w tutejszym urzędzie pracy, które gromadzi w zarejestrowanym zbiorze danych osobowych do celów wynikających z ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2008r. nr 69 poz. 415 z późn. zm.). 

Informujemy, iż w myśl w/w przepisów Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych w siedzibie tutejszego urzędu pracy jest Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie. 

Jednocześnie wskazujemy, iż każdej osobie, której dane osobowe znajdują się w tut. zbiorze danych przysługuje prawo do ich wglądu, poprawiania.

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Marek Rymarz 2011-01-26 21:40 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl