Dzisiaj mamy: 11 grudzień 2018 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Rekrutacja dla firmy Intersnack

2018-03-13

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację przez agencję pracy Adecco dla firmy Intersnack, czołowego producenta słonych przekąsek na stanowisko:

pracownik produkcji

  Wymagania pracodawcy:

• książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• chęci do pracy.

  Pracodawca oferuje:

• umowę o pracę,
• pełny wymiar czasu pracy (1/1 etat),
• rzetelne wynagrodzenie zasadnicze wypłacane zawsze na czas,
• praca w systemie czterobrygadowym.

Zakres obowiązków:

Produkcja wyrobów spożywczych, pakowanie wyrobów gotowych do kartonów, kontrola jakości pakowanego wyrobu, utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się

20 marca 2018 roku, godz. 10:00, s. 15

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Małgorzata Hładik - tel. 774489920 email: m.hladik@pup.nysa.pl

Magdalena Szczepaniak - tel. 774489920 email: m.szczepaniak@pup.nysa.pl

Violetta Mikołajczyk - tel. 774489949 email: v.mikolajczyk@pup.nysa.pl

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Daniel Machnik 2018-03-13 07:24:14 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl